As Çamlık Sitesi B-1 Blok 77/7 Koşuyolu\kadıköy\istanbul, 34718
(0216) 326 96 00
info@tibbihipnozdernegi.org.tr

Sağlık Bakanlığı 11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi Duyurusu

Sağlık Bakanlığı 11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi Duyurusu

T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü 11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi duyurusu hakkında

T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü 11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi duyurusu aşağıda iletilmiştir.

11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi 23-25 Kasım 2018 tarihinde Tıbbi Hipnoz Derneği tarafından Medipol Üniversitesi ve ESH (Avrupa Hipnoz Derneği) destekleriyle, İstanbul Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Kampüsünde 11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi düzenlenecektir. Toplantıda aralarında Avrupa Hipnoz Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Avrupa ve Amerika’nın saygı duyulan fikir liderlerinin de olduğu önemli katılımcı ve konuşmacılar hazırda bulunacaktır. Kongremiz her sene Avrupa Hipnoz Derneği tarafından kredilendirilen ve güçlü bilimsel içeriği sebebiyle katılımı önerilen bir kongredir.

Toplantıya Bulgaristan Sağlık Bakan Yardımcısının da katılması beklenmektedir. Konuşmacı, katılımcı ve yüksek bilimsel alt yapısı sebebiyle Avrupa Hipnoz Derneği tarafından yıllardır kredilendirilmeye değer bulunan kongremiz ülkemiz uluslararası platformda bir adam öne çıkarmak ve Hipnozun Türkiye’de gelişiminin devamını sağlamak amacı taşınmaktadır.